Praca
Edukacja
Dzieci
Seniorzy
zdjęcie
3 października 2016

Zarząd Województwa Opolskiego podjął uchwałę nr 2657/2016 z dnia 26 września br. w sprawie wprowadzenia zmian do Regulaminu Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

zdjęcie
3 sierpnia 2016

Zarząd Województwa rozstrzygnął dziś w ramach RPO konkurs na projekty związane z opieką nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

zdjęcie
5 lipca 2016

Tegoroczne wojewódzkie obchody Światowego Dnia Inwalidy odbywały się pod hasłem „Wspierajmy osoby niepełnosprawne w realizacji ich praw i potrzeb”.

zdjęcie
2 czerwca 2016

Rozpoczęliśmy cykl spotkań w powiatach z przedsiębiorcami, których chcemy zachęcić do przystąpienia w charakterze Partnera do inicjatywy Opolska Karta Rodziny i Seniora. Wolę współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego wyraziło 169  ...

zdjęcie
19 maja 2016

Z udziałem prof. Jacka Szlachty z Głównej Szkoły Handlowej w Warszawie i Andrzeja Sadowskiego, prezydenta Centrum im. Adama Smitha odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego konferencja „Opolskie dla rodziny w polityce rozwoju regionu”.

wszystkie aktualności
Kalendarium
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Specjalna Strefa Demograficzna w województwie opolskim

mapa Polski

Program Specjalnej Strefy Demograficznej w województwie opolskim do 2020 roku to kompleksowe i zintegrowane działania na rzecz odbudowy i wzmocnienia potencjału demograficznego naszego regionu.

Mają one przeciwdziałać dalszemu wyludnianiu się województwa poprzez tworzenie nowych miejsc pracy i poprawę jakości życia.

Program SSD jest jednym z głównych narzędzi realizacji Strategii Rozwoju Województwa Opolskiego do 2020 roku. 

 

Galerie
Filmy
Mapa
Mapa  Za pomocą mapy Google znajdą Państwo miejsca na terenie województwa opolskiego, w których odbywały się lub zaplanowane są wydarzenia i działania związane z realizacją Programu Specjalnej Strefy Demograficznej. Łatwo też możecie ustalić, jak do nich najszybciej trafić.
Mapa  Na mapie przestrzennej województwa opolskiego znajdują się wszelkie dane przestrzenne ważne dla mieszkańców, administracji publicznej, przedsiębiorców i inwestorów. Można na niej znaleźć m.in. bazę 213 tysięcy adresów, siatkę dróg, tras kolejowych, rzek, czy wałów przeciwpowodziowych, a także dane z ewidencji gruntów i budynków np. granice i numery działek ewidencyjnych.
Opolski System Informacji Społeczno-GospodarczejRegionalne Centrum RozwojuWojewódzki Urząd PracySamorząd Województwa Opolskiego
Baner UE - TekstBaner UE - Kapitał LudzkiBaner UE - OpolskieBaner UE - SmithBaner UE - Logo